Sciencepreneurs’ Club to miejsce dla przedsiębiorczej społeczności Politechniki Warszawskiej. Dla przedsiębiorczych naukowców i innowatorów. Spotykamy się co miesiąc, żeby w luźnej, nieformalnej atmosferze wymienić się wiedzą i doświadczeniem, podzielić cennymi lekcjami i founders’ stories, zainspirować i zmotywować oraz poznać.
Harmonogram wydarzenia:
16:15 – Otwarcie i rejestracja
16:30 – Prelekcja zaproszonego gościa i dyskusja
18:00 – Networking
Prowadzenie:
Łukasz Sztern, CINN PW
Prof. Agnieszka Jastrzębska
Gość spotkania: prof. dr hab. inż. Agnieszka Jastrzębska
Kiedy: 17 października 2024 r., godz. 16:30
Gdzie: Centrum Innowacji, ul. Rektorska 4, sala 3.12
Zapisy: https://app.evenea.pl/event/SC12
Prof. Agnieszka Jastrzębska jest profesorem Politechniki Warszawskiej oraz członkiem Centrum Studiów Zaawansowanych. Kieruje interdyscyplinarnym zespołem badawczym na Wydziale Mechatroniki. Jej prace koncentrują się w obszarze nanotechnologii materiałów bioaktywnych o wielofunkcyjnych hybrydowych strukturach nanokompozytowych. Kierowniczka grantów badawczych, współtwórczyni licznych wynalazków i zgłoszeń patentowych.
Prof. Agnieszka Jastrzębska jest również CEO spółki spin-off Politechniki Warszawskiej - ADJ NanoTechnology, która specjalizuje się w produkcji bioaktywnych proszków nanokompozytowych do zastosowania jako surowiec w wytwarzaniu materiałów o właściwościach samosterylizujących. Spółka w 2022 r. otrzymała Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP w kategorii Badania + Rozwój.
Absolwent MEiL, od 2015 roku rozwija QuickerSim – firmę tworzącą oprogramowanie inżynierskie dla motoryzacji, energetyki.
Wynalazca, doktorant na Politechnice oraz współzałożyciel i prezes firmy AMAZEMET.
Krzysztof naukowo działa na styku fizyki, medycyny i psychologii. Jest także jednym z twórców nowych soczewek kontaktowych Light Sword Lens i współzałożycielem inicjatywy VIDO
Absolwent Politechniki (Robotyka, Mechatronika). Założyciel RealEye.io, platformy do przeprowadzania badań online eye-trakcing z wykorzystaniem kamer internetowych
Doświadczony Partner Zarządzający z udokumentowaną historią pracy w dziedzinie badań i rozwoju, CEO EcoBean - spółki spin-off PW
Filip Budny to ekspert w dziedzinie architektury Internetu Rzeczy (IoT), współzałożyciel Magly
Urszula Gielniowska to startuperka technologiczna, z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie dofinansowań. Założycielka firmy WellnesSkin.
Robert Sitnik to profesor Politechniki Warszawskiej, kierownik Zakładu Technik Rzeczywistości Wirtualnej i Prodziekan
ds. Rozwoju na Wydziale Mechatroniki PW. Jest też współprowadzącym funduszu VC -
WARSAW UNIVERSITY OF TECHNOLOGY INVESTMENT FACTORY
Eliza Kazei - współzałożycielka Lemmy - startupu, który pracuje nad urządzeniem do automatycznego obsługiwania płyt LP.
Piotr Przybysz - założyciel i CEO BinderLess - startupu zajmującego się zarządzaniem dokumentami w budownictwie i nieruchomościach.
Dorota Matczak to CEO PhiLabs, spółki medyczno-technologicznej, której misją jest holistyczne leczenie wsparte nowoczesną technologią. We współpracy z warszawskimi uczelniami wyższymi stworzyła urządzenie do fizjoterapii PHIBOX, wspierające młodych pacjentów w prawidłowym rozwoju fizycznym.
Gabriel Dymowski to współzałożyciel i prezes zarządu DoxyChain. Członek Global Shapers Community, inicjatywy Światowego Forum Ekonomicznego oraz Sigma Squared Society, globalnego stowarzyszenia przedsiębiorców.
Offline Website Builder