Zapraszamy do
Sciencepreneurs’ Club

Sciencepreneurs’ Club to miejsce dla przedsiębiorczej społeczności Politechniki Warszawskiej. Dla przedsiębiorczych naukowców i innowatorów. Spotykamy się co miesiąc, żeby w luźnej, nieformalnej atmosferze wymienić się wiedzą i doświadczeniem, podzielić cennymi lekcjami i founders’ stories, zainspirować i zmotywować oraz poznać.

Harmonogram wydarzenia:
16:00 – Otwarcie i rejestracja
16:15 – Rozpoczęcie wydarzenia i przywitanie
16:30 – Prelekcja zaproszonego gościa i dyskusja
18:00 – Pizza i networking

Zapisz się na najbliższe wydarzenie: https://forms.office.com/e/dMA9YYWQvQ

Prowadzenie:
dr hab. Agnieszka Skala, prof. Uczelni, Wydział Zarządzania PW
Agnieszka Lewandowska, Centrum Innowacji (CINN) PW 

dr Bartosz Górecki,
Prezes Zarządzający QuickerSim Sp. z o.o.

#1 „Biznes po doktoracie”

Co myślałem jako naukowiec, na co musiałem otworzyć oczy później jako przedsiębiorca? Dwie perspektywy spojrzenia na biznes technologiczny.

Gość spotkania: dr Bartosz Górecki,
Prezes Zarządzający QuickerSim Sp. z o.o.
Kiedy: 23 maja, godz. 16:00
Gdzie: Centrum Innowacji (d. CZIiTT), ul. Rektorska 4, sala 4.05
Zapisy: https://forms.office.com/e/dMA9YYWQvQ

Bartosz Górecki – absolwent studiów magisterskich z Mechaniki i Budowy Maszyn na Wydziale MEiL PW. Doktor nauk technicznych z zakresu numerycznej mechaniki płynów. W czasie doktoratu uczestnik szkół letnich i zimowych w Monachium, Stuttgarcie, Bolonii, Goteborgu. Laureat pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszą pracę magisterską w zakresie symulacji cieplno-przepływowych. Od 2015 roku rozwija QuickerSim – firmę tworzącą oprogramowanie inżynierskie dla motoryzacji, energetyki. Alumn kursu Negotiation Mastery na Harvard Business School Online. Odpowiedzialny za business development obecnie 20-osobowej firmy. Pozyskuje do firmy kluczowych klientów. Zdobył pięć dofinansowanych projektów B+R dla firmy i o wiele więcej klientów. Pasjonat dzielenia się biznesowym doświadczeniem w środowisku politechnicznym.Designed with ‌

Landing Page Builder